Vzdělávání

Informační a vzdělávací centrum Plzeň, o.s. Vám nabízí další termíny vzdělávacích akcí:

  • Efektivní sociální práce s dlužníky 19. - 21.11. 2014     cena kurzu je 2400Kč, přihlášky je možné zasílat na ivcp@email.cz

 

  • Sociální práce s dlužníky v oblasti exekuce

 

  • Sociální práce s dlužníky v oblasti insolvence

 

Všechny výše uvedené kurzy jsou akreditovány Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

  • Aktuálně nabízíme seminář reagující na zánik občanských sdružení v současné podobě, jenž nastane s účinností nového občanského zákoníku. 

Více se dozvíte zde.

Realizaci všech kurzů je možné zajistit i v jiných termínech podle konkrétních potřeb Vaší organizace (při větším počtu účastníků).

 

Aktuálně

Zcela nově připravujeme kurz Individuální plánování v sociálních službách pro seniory o rozsahu 16 hodin, který je rovněž akreditován. Bližší informace zveřejníme co nejdříve.

V závěru září 2012 naše lektorky realizovaly akreditované kurzy "Sociální práce s dlužníky v oblasti exekuce", "Sociální práce s dlužníky v oblasti insolvence" a třídenní kurz "Efektivní sociální práce s dlužníky" pro pracovníky azylového domu, jehož provozovatelem je město Olomouc - několik fotografií z Olomouce můžete vidět v naší fotogalerii.

V listopadu 2011 úspěšně proběhlo 1. kolo vzdělávacích kurzů zaměřených na dluhovou problematiku - na několik fotografií z jejich průběhu se můžete podívat ve fotogalerii.